Tarot Miłosny Z Trzech Kart – Czy warto skorzystać z porad wróżki?

Tarot – wczoraj, dziś, dzień jutrzejszy – 4Wymiar

Tarot miłosny z 3 kartWspółcześni tarociści twierdzą, iż tarot, którego karty pokryte są niezwykłymi wizerunkami, nadto stopnia oddziałuje na wróżbitę, iż uruchamia zdolności jasnowidzenia. Wróżąc kartami tarota jest dozwolone najść na sobie bieda osoby, której się wróży.

Postaw Tarota na MIŁOŚĆ – irminamay

Tarot Miłosny Z Trzech Kart 1Postaw Tarota na Miłość. Zadaj eksperymentowanie kartom Tarota i wylosuj kartę, która da przedstawienie sytuacji uczuciowej i riposta na Twoje eksperymentowanie o miłość, czas przyszły Twojego związku jednakowoż szanse na znalezienie drugiej połówki.

Karta dnia – Abrahadabra

Od 15 lat zajmuję się tarotem i magicznymi runami. Rozwiązałem w tej chwili setki problemów moich klientów.

Wróżka, postaw tarota, jadłospis tarota gwoli sytuacji

Karta Tarota przedstawia nocną scenerię, kolosalny Srebrny Glob na niebie w fazie pełni i tajemniczą okolicę, spowitą blaskiem księżyca. Na karcie nie ma żadnych postaci ludzkich, umieszczony wprost przeciwnie wytrzymałość natury, hart nocy i naszej wyobraźni.

Karta dnia – Abrahadabra

Nie nazywam se wróżką, przeciwnie tarocistką-intuicjonistką, odazaliżtuję lecz i tarota, jednakowoż karty cygańskie, Kipper czy karty wróżek.

Tarot tygodniowy – Czary

Numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się czytać alchemiczne istotność karty Hierofant i wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy oraz historię Tarota Marsylskiego, w najwyższym stopniu znanej talii w historii tarota.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *